Włosy – wizytówka każdej kobiety?

porowatość włosów test wypełnianie zmarszczek

Chęć posiadania pięknych włosów deklaruje niemal każda kobieta. Z tego powodu wiele pań znaczną część domowego budżetu przeznacza na kosmetyki pielęgnacyjne oraz wizyty u fryzjera.

Dlaczego włosy są tak ważne? Bez wątpienia włosy stanowią naszą wizytówkę. Nic dziwnego, bowiem okalają naszą twarz i mogą świadczyć o zdrowiu, a nawet sposobie pielęgnacji całego ciała.

www.odmianychwastow.com.pl

W wielu ankietach mężczyźni deklarują, że długie włosy kojarzą się z kobiecością. W kobiecej łazience znajdziemy zatem liczne szampony, odżywki czy maseczki do pielęgnacji włosów.

Paniom dobrze znane są również lokówki, wałki, lakiery do włosów czy żele. Trzeba jednak pamiętać, że dobór kosmetyków powinien uwzględniać indywidualne potrzeby włosów.

W przypadku włosów zniszczonych należy zastosować kosmetyki o innym składzie niż dla włosów przetłuszczających się. Tylko wówczas możemy cieszyć się pięknymi i zadbanymi włosami.

Trzeba jednak pamiętać, że o włosy należy dbać regularnie. Jednorazowa pielęgnacja nie przyniesie spodziewanych rezultatów.