Słowo Stwory

Gra planszowa, czy karciana nie może być skomplikowaną propozycją, bowiem stanowi doskonałą formę rozrywki, którą wykorzystuje się dla zabicia czasu. Z tego względu skomplikowane propozycje nie zawsze spotykają się z uznaniem wszystkich graczy.

Taką uniwersalną opcją można zachęcić wszystkich domowników, czy znajomych do włączenia się do gry. Korzystając z wielu propozycji można naprawdę stworzyć bardzo fajną imprezę, pełną śmiechu i najlepszej zabawy.

Dobrym sposobem na realizacje tych założeń jest z pewnością gra Słowo Stwory. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że każdy ją doskonale zna tylko w innej wersji.

Bowiem zabawa szkolna w państwa i miasta została przeniesiona na karcianą opcję. Do wyboru mamy karty z kategoriami oraz literami, w drodze losowania otrzymujemy kolejne zadania.

Gra polega na jak najszybszym wypowiedzeniu głośno pasującego hasła, kto pierwszy ten losuje następne litery i kategorie. Można grać dla zabawy lub wprowadzić punkty, tak czy tak śmiechu tutaj nie brakuje.