Red7 – niepozorna, ale pozytywnie zaskakująca gra

https://shop36.pl/Noze-CS-GO-c1289

Gra Red7 to na pierwszy rzut oka małe niepozorne pudełko, które kryje w sobie zaledwie czterdzieści dziewięć kart. Ich kolorystyka utrzymana w siedmiu barwach i wartościach od jeden do siedem też specjalnie nie zachęca.

Pewnie to kolejna propozycja dla najmłodszych, którzy mają opanować naukę kolorów oraz liczb. Jednak jak się okazuje Red7 jest największym dowodem na to, że pierwsze wrażenie może być naprawdę zgubne.

Bowiem jest to jedna z lepszych gier karcianych, która doskonale nadaje się na umilenie popołudnia z rodziną, czy znajomymi. Zasady gry są proste, jednak aby wygrać należy się nieco wdrożyć w jej logikę.

Instrukcja dokładnie opisuje wszelkie warianty i w miarę nabywania doświadczenia można wprowadzać dodatkowe opcje. Niemniej jednak sama gra polega na ułożeniu wygrywającego układu kart.

www.galeriazadra.pl

Jest on uwarunkowany aktualną zasadą, która znajduje się na odsłoniętej karcie na środku stołu. Gracze mogą wyłożyć kartę na kilka sposobów, stosując wiele wariantów gry, można w trakcie zmieniać zasadę, tak aby ustawić wygrywający układ.