Przyspieszanie porostu włosów

Kurs makijażu permanentnego http://studium-kosmetyczne.pl/kursy Poznań, Policealne Studium Kosmetyczne http://montibello.pl/skin-product/genuine-cell-anti-wrinkle-eyelip-balm/

Prawie każda kobieta marzy o zdrowych i niebotycznie długich włosach, takich, które na każdym zrobią wrażenie. Niestety, osiągnięcie upragnionej długości wymaga dużo czasu i cierpliwości. Włosy rosną przeciętnie od jednego do dwóch centymetrów miesięcznie i niestety, nie ma magicznego środka, który byłby w stanie to drastycznie zmienić. Można jednak stosować pewne wspomagacze, które pomogą zapuścić chociażby dodatkowy centymetr miesięcznie.Popularnym sposobem jest stosowanie suplementów, tutaj najpopularniejszy jest skrzyp i pokrzywa.

Można zażywać je zarówno w tabletkach jak i w postaci herbaty. Nie tylko poprawią stan włosów i przyspieszą ich wzrost, ale wpłyną też korzystnie na skórę.Dającą dobre efekty metodą, chociaż niezbyt przyjemną, jest picie drożdży. Surowe drożdże spożywcze należy rozpuścić w wodzie lub mleku i pić regularnie raz dziennie, przez co najmniej miesiąc. Po tym czasie widoczne są zazwyczaj pierwsze efekty i przyrost włosów o nawet 3,5 cm.

Korzystnie na wzrost włosów wpłynie także masaż skóry głowy: wspomaga krążenie, dzięki czemu cebulki włosa są bardziej aktywne, a włos szybciej wzrasta.